4. ročník IWAYDAY sa niesol v duchu úspešných projektov

Vo štvrtok, 6. októbra, si viac ako 100 účastníkov konferencie IWAYDAY 2016 mohlo vypočuť prezentácie na rôzne témy od Cloudu po Marketingovú automatizáciu.

Toho roku sme sa totiž rozhodli pozmeniť formát a zaradiť do programu predovšetkým zaujímavé projekty. V priebehu ôsmich hodín sa tak na pódiu vystriedalo 20 spíkrov s rôznymi tipmi, trendami, prípadovými štúdiami a novinkami. Trio Key Note spíkrov bolo tvorené z dvoch zahraničných predstaviteľov Dr. Costin MatacheBert Oltmans a predstaviteľa UI SAV, doc. Ing. Ladislava Hluchého, CSc. Účastníci mali možnosť využiť aj bohatý sprievodný program.Ani naši účastníci neodolali poobedňajšiemu relaxu formou krátkej a efektívnej masáže na stoličkách.Mnohí účastníci si na IWAYDAY 2016 vyskúšali muzikoterapeutické účinky na sansule a kalimbe.Tradičné, voňavé, chutné, čerstvé a dovezené priamo z farmy. Na výrobkoch z ovčieho a kravského mlieka si pochutnalo viacero účastníkov.

O čom je IWAYDAY?

Myšlienkou IWAYDAY je príležitosť na prezentáciu nových technológií, noviniek v oblasti IT, edukáciu účastníkov, osobnú konzultáciu rôznych problematík a zdieľanie aspoň časti know-how. „Možno práve tým, že je IWAYDAY relatívne menšou konferenciou, je tu uvoľnená a priateľská atmosféra. Vďaka IWAYDAY sa naši ľudia a naši partneri stretnú s klientmi, projektovými manažérmi, riaditeľmi, marketingovými manažérmi, administrátormi a ďalšími,“ vyjadrila sa marketingová manažérka spoločnosti InterWay, a. s., Andrea Millerová. „Už teraz sa tešíme na IWAYDAY 2017,“ dodala.

Viac o IWAYDAY 2016

 

IWAYDAY 2016 podporili

Hlavný partner
Partneri konferencie
Mediálny partner

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.