4. ročník IWAYDAY sa niesol v duchu úspešných projektov

Vo štvrtok, 6. októbra, si viac ako 100 účastníkov konferencie IWAYDAY 2016 mohlo vypočuť prezentácie na rôzne témy od Cloudu po Marketingovú automatizáciu.

Toho roku sme sa totiž rozhodli pozmeniť formát a zaradiť do programu predovšetkým zaujímavé projekty. V priebehu ôsmich hodín sa tak na pódiu vystriedalo 20 spíkrov s rôznymi tipmi, trendami, prípadovými štúdiami a novinkami. Trio Key Note spíkrov bolo tvorené z dvoch zahraničných predstaviteľov Dr. Costin MatacheBert Oltmans a predstaviteľa UI SAV, doc. Ing. Ladislava Hluchého, CSc. Účastníci mali možnosť využiť aj bohatý sprievodný program.Ani naši účastníci neodolali poobedňajšiemu relaxu formou krátkej a efektívnej masáže na stoličkách.Mnohí účastníci si na IWAYDAY 2016 vyskúšali muzikoterapeutické účinky na sansule a kalimbe.Tradičné, voňavé, chutné, čerstvé a dovezené priamo z farmy. Na výrobkoch z ovčieho a kravského mlieka si pochutnalo viacero účastníkov.

O čom je IWAYDAY?

Myšlienkou IWAYDAY je príležitosť na prezentáciu nových technológií, noviniek v oblasti IT, edukáciu účastníkov, osobnú konzultáciu rôznych problematík a zdieľanie aspoň časti know-how. „Možno práve tým, že je IWAYDAY relatívne menšou konferenciou, je tu uvoľnená a priateľská atmosféra. Vďaka IWAYDAY sa naši ľudia a naši partneri stretnú s klientmi, projektovými manažérmi, riaditeľmi, marketingovými manažérmi, administrátormi a ďalšími,“ vyjadrila sa marketingová manažérka spoločnosti InterWay, a. s., Andrea Millerová. „Už teraz sa tešíme na IWAYDAY 2017,“ dodala.

Viac o IWAYDAY 2016

 

IWAYDAY 2016 podporili

Hlavný partner
Partneri konferencie
Mediálny partner

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.