WebJET 8 Workshop

Počas doobedia sme predstavili našim zákazníkom a partnerom CMS WebJET 8, top features vo WebJETe a rôzne tipy, triky a novinky.

Ďakujeme všetkým účastníkom interaktívneho školenia s názvom WebJET CMS Workshop, ktorí si našli čas a predovšetkým mali chuť zistiť viac o redakčnom systéme, v ktorom dennodenne pracujú. Na Workshope boli prezentované rôzne tipy, triky a novinky, ktoré prináša v poradí už 8.verzia redakčného systému WebJET.

Účastníci WebJET CMS Workshopu mali možnosť dozvedieť sa viac o nasledujúcich témach:

Aké novinky prináša WebJET 8?

WebJET 8 vs. WebJET 7 - predstavíme vám praktické tipy, triky a novinky, ktoré vám uľahčia a urýchlia prácu s textom a súbormi.

Správna editácia textu ľavou zadnou

Ukážeme vám ako správne a bezchybne formátovať a vkladať texty do editora z rôznych zdrojov.

Ako vytvoriť zaujímavý a pútavý text na web?

Ako vytvoriť texty, vhodnú štruktúru textu, voľbu nadpisov. Čo všetko má text obsahovať, aby zaujal návštevníkov, používateľov, ale aj vyhľadávače a prehliadače?

Práca s novými aplikáciami a modulmi môže byť zábavou

Pracujte s novinkami, využívajte všetky možnosti, ktoré WebJET 8 ponúka. Hravo a jednoducho.

Ako vyzerá efektívna sociálna sieť pre zamestnancov?

Komunikujte vo vašej spoločnosti správne prostredníctvom novodobého intranetu.

Ďalšie blogy

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

card img
Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

25.06.2018

card img
WebJET novinky 5/2018

WebJET v novej verzii 8.4 prináša nové aplikácie Formulár ľahko, GDPR, Číselníky a mnoho ďalších vylepšení na backende aj frontende.

25.05.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.