JavaScript/Angular developer

Miesto práce: Bratislava (Mlynské Nivy 71)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzda (brutto): 1200 € - 1800 €
v závislosti od skúseností kandidáta + ďalšie odmenyJavaScript/Angular developer

Koho hľadáme

Šikovného JavaScript/Angular vývojára so zmyslom pre tímovú spoluprácu a výbornou znalosťou moderného programovania v JavaScripte/TypeScripte. Budeš sa podieľať na programovaní projektov pre významných klientov ako Ministerstvo financií, Tatra Banka, Alpha Medical ale aj na vývoji našich vlastných produktov ako je Intranet.

Základná zložka mzdy (brutto): 1200 € - 1800 € v závislosti od skúseností kandidáta + ďalšie odmeny.

Náplň tvojej práce

  • Vývoj webových aplikácií vo frameworkoch Angular alebo VueJS.
  • Programovanie kódu v JavaScripte/TypeScripte podľa požiadaviek webovej aplikácie.
  • Starostlivosť o klientov a zapracovanie zmenových požiadaviek.

Staň sa súčasťou nášho kolektívu, kde sa budeš podieľať na zaujímavých projektoch od návrhu riešenia až po samotnú realizáciu. Ponúkame možnosť kariérnehoosobného rastu, prípadne rozvoj na backend Java vývojára.

Zamestnanecké výhody a benefity

U nás na webovom oddelení ťa čaká okrem práce aj výborný kolektívzábava. Priamo v kancelárii máme "obývačku" s gaučami a veľkou TV, kde kecáme o projektoch ale aj nenápadne pozeráme olympiádu a iné športové udalosti.

Pravidelne organizujeme Pizza večer, kde si v kruhu priateľskej atmosféry zahráme rôzne spoločenské hry alebo zapojíme PS4 a Xbox. Na precvičenie chrbta máme hrazdu. Hlavy si vyvetráme na veľkej terase so skvelou kávou, alebo sa odreagujeme pri stolnom futbale.

Nesmú chýbať ani akcie mimo pracovnej doby, či už ide o motokáry, bowling, laser arénu, alebo ísť s kolegami len tak na pivo. Súčasťou kultúry sú celofiremné akcie v podobne opekačiek, vianočného večierka a viacdňového teambuildingu.

Každopádne, ak nechceš pracovať v korporácii ale chodiť do práce s radosťou, tak ťa čakáme.

  • 6 dní voľna navyše na promócie, sťahovanie, svadbu, narodenie dieťaťa a „sick day“.
  • Príspevok do tretieho piliera.
  • MultiSport karta.
  • Neobmedzený prísun kávy, čaju a vody v našej kuchynke.
  • Masáže priamo v priestoroch spoločnosti.
  • Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice.
  • Kurz angličtiny na týždennej báze.
  • Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy.
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona.
  • Interné akcie pre zamestnancov spoločnosti.
  • Rôzne zľavy u vybraných obchodných partnerov.
  • Základná zložka mzdy (brutto): 1200 € - 1800 € v závislosti od skúseností kandidáta + ďalšie odmeny

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia o uvedenú pracovnú pozíciu môžu posielať svoje životopisy v slovenskom alebo v anglickom jazyku na e-mailovú adresu praca@interway.sk.
Do subjektu uvádzajte názov pracovnej pozície „JavaScript developer".

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou InterWay, a. s. v súlade s nariadením EÚ 2016/679. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Chceš byť našou súčasťou?

Daj nám o sebe vedieť aj v prípade, že ťa žiadna z aktuálne voľných pozícií nezaujala.
Napíš nám niečo o sebe, čo más rád a v akej oblasti sa cítiš ako doma.

Kontaktný formulár