Mzdár/Personalista

Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1300 € (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú mzdárku, so skúsenosťami s prácou v personálnom a mzdovom systéme POHODA, ktorá bude mať na starosti vedenie mzdovej a personálnej agendy v tomto systéme, vrátane:

  •  spracovania miezd a odvodov
  • mzdovej a personálnej administratívy spojenej s nástupom a odchodom zamestnancov ( prihlášky, odhlášky do poisťovní, reporting stavu zamestnancov, ...), vrátane agendy BOZP a PO, lekárske prehliadky
  • operatívnej personálnej administratívy podľa potrieb zamestnancov a požiadaviek vedenia spoločnosti
  • podpora HR Business manažéra

Náplň práce a zodpovednosti:

  • komplexné spracovanie a vedenie agendy miezd a odvodov
  • komunikácia so štátnou a verejnou správou a ostatnými organizáciami v personálnej a mzdovej oblasti (úrad práce, sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, daňové úrady ...) a zostavovanie príslušných výkazov, evidencií a štatistík potrebných pre túto komunikáciu
  • tvorba a aktualizácia dát v systéme POHODA a generovanie požadovaných reportov z tohto systému
  • aktualizácia, udržiavanie a archivácia pracovných zmlúv a dohôd a súvisiacich pracovnoprávnych dokumentov
  • spracovanie a kontrola dochádzky
  • evidencia a spracovanie stravných lístkov, administrácia služobných ciest, PN, OČR a ostatnej agendy podľa Zákonníka práce
  • príprava materiálov v oblasti personalistiky, miezd a odvodov podľa potrieb a požiadaviek vedenia spoločnosti
  • spolupráca s finančným oddelením, najmä v oblasti účtovania miezd a odvodov
  • vedenie a administrácia personálnej agendy a vypracovanie príslušných prehľadov a analýz podľa pokynov HR Business Manažéra a požiadaviek vedenia spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

V InterWay sa zaujímame o našich zamestnancov a ich potreby a usilujeme sa o to, aby sa cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Program zamestnaneckých výhod sa snažíme neustále prispôsobovať nie len aktuálnym trendom ale hlavne tomu, čo naši zamestnanci najviac potrebujú a vyžadujú.

  • Pitný režim na pracovisku
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť home-office
  • Deň zdravia
  • Multisport karta
  • IWAY extra voľno
  • Vzdelávací program (certifikácie, kurzy, angličtina)
  • Masáže priamo na pracovisku
  • Pravidelné Teambuildingy (splav, husacina, Christmas párty, opekačky,..)
  • Zľavy u vybraných obchodných partnerov
  • Sick Days

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
POHODA - pokročilý

Požadovaná prax/pozícia vhodná pre absolventa

2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť systému POHODA podmienkou
  • znalosť systému Helios výhodou
  • znalosti právnych predpisov a postupov v oblasti miezd, odvodov a pracovného práva
  • aspoň 2 roky praxe na podobnej pozícii vrátane skúsenosti so spracovaním miezd a personálnej agendy
  • pokročilý používateľ MS Office
  • spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť,
  • schopnosť tímovej spolupráce

Záujemcovia o uvedenú pracovnú pozíciu môžu posielať svoje životopisy v slovenskom alebo v anglickom jazyku na e-mailovú adresu job@interway.sk
Do subjektu uvádzajte názov pracovnej pozície „Mzdár/Personalista (m/f) ".