SCRUM master

Obzeráme sa po svedomitej bytosti, ktorá sa nebojí niesť zodpovednosť na svojich ramenách. Ak sa považuješ v tíme za lídra a máš znalosť SCRUM procesov, hľadáme práve teba! Pridaj sa k nám a dohliadni na naše procesy pri tvorbe webových riešení pre významných klientov.

Miesto práce: Bratislava (Mlynské Nivy 71)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť, s.r.o.
Mzda (brutto): 1 900 až 2 500 € podľa skúseností kandidátaSCRUM master

Tvoja pracovná náplň

  • zodpovednosť za vedenie stand-up meetingov s vývojármi
  • kontrola a dohľad nad dodržiavaním termínov a priorít
  • zlepšovanie interných procesov
  • podpora, koordinácia a koučovanie tímu

Čo od teba očakávame

  • znalosti agilného vývoja
  • všeobecný prehľad v online technológiách
  • výborné komunikačné zručnosti
  • aktívny prístup a zodpovednosť
  • schopnosť riešiť problémy
  • prax v riadení projektov

Očakávaš od svojho zamestnávateľa okrem výborného kolektívu a množstva benefitov aj zaujímavé finančné ohodnotenie? To sa odvíja od tvojich zručností a pohybovať sa bude v rozmedzí 1 900 - 2 500 € na TPP.

Čo môžeš očakávať od nás

U nás na webovom oddelení ťa čaká okrem práce aj výborný kolektívzábava. Priamo v kancelárii máme "obývačku" s gaučami a veľkou TV, kde kecáme o projektoch ale aj nenápadne pozeráme olympiádu a iné športové udalosti.

Pravidelne organizujeme Pizza večer, kde si v kruhu priateľskej atmosféry zahráme rôzne spoločenské hry alebo zapojíme PS4 a Xbox. Na precvičenie chrbta máme hrazdu. Hlavy si vyvetráme na veľkej terase so skvelou kávou, alebo sa odreagujeme pri stolnom futbale.

Nesmú chýbať ani akcie mimo pracovnej doby, či už ide o motokáry, bowling, laser arénu, alebo ísť s kolegami len tak na pivo. Súčasťou kultúry sú celofiremné akcie v podobne opekačiek, vianočného večierka a viacdňového teambuildingu.

Každopádne, ak nechceš pracovať v korporácii ale chodiť do práce s radosťou, tak ťa čakáme.

  • Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku.
  • Neobmedzený prísun kávy, čaju a vody v našej kuchynke.
  • Masáže priamo v priestoroch spoločnosti.
  • Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice.
  • Kurz angličtiny na týždennej báze.
  • Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy.
  • 4 dni voľna navyše na promócie, sťahovanie, svadbu a narodenie dieťaťa.
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona.
  • Interné akcie pre zamestnancov spoločnosti.
  • Rôzne zľavy u vybraných obchodných partnerov.

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia o uvedenú pracovnú pozíciu môžu posielať svoje životopisy v slovenskom alebo v anglickom jazyku na e-mailovú adresu job@interway.sk.
Do subjektu uvádzajte názov pracovnej pozície „SCRUM Master".

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou InterWay, a. s. v súlade s nariadením EÚ 2016/679. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Chceš byť našou súčasťou?

Daj nám o sebe vedieť aj v prípade, že ťa žiadna z aktuálne voľných pozícií nezaujala.
Napíš nám niečo o sebe, čo más rád a v akej oblasti sa cítiš ako doma.

Kontaktný formulár