Charitatívne vianočné trhy v InterWay

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži, a preto je pomoc druhým na mieste. My v InterWay sme sa do toho vložili tradičnou charitatívnou akciou.

1 tím = spoločne pre dobrú vec

Každoročne sa naši zamestnanci podieľajú na organizácii veľmi milej, charitatívnej akcie zvanej Charitatívne vianočné trhy v InterWay. Myšlienkou tejto akcie je pomoc ľuďom, ktorí v živote nemali také šťastie ako niektorí z nás. Spoločne ako jeden tím sa rozhodneme, komu vyzbierané peniažky podarujeme. A ako to funguje?

Každý zamestnanec prispeje na vianočné trhy niečím z vlastnej tvorby. Vítané sú koláčiky, rôzne slané dobrotky, výrobky z vlastnej dielne, či tekutý chlebík do brucha (veď sme po pracovnej dobe) . Následne na trhoch, ktoré robíme na našej terase, tieto vecičky predávame. Každý prispeje do prasiatka koľko môže a koľko uzná za vhodné. Takouto zábavnou formou nielen stmeľujeme tím, pripravujeme sa na Vianoce, ale hlavne pomáhame tam, kde to má význam.
Tento rok sme sa rozhodli venovať naše peniažky postihnutým detičkám v Liptovskom Mikuláši. O tom ako, Vám ukážeme však až v ďalšom príspevku.

A takto to na našich trhoch vyzeralo. Škoda, že cez fotky nemôžete cítiť tú neskutočnú vôňu a atmosféru.

 

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.