Medzinárodné letecké dni - SIAF 2017

NAJVÄČŠIA LETECKÁ AKCIA UŽ ČOSKORO

Najočakávanejšia a najprestížnejšia letecká udalosť roka – aj tak môžeme označiť medzinárodné letecké dni, ktoré sa toho roku konajú už po siedmy raz.

Letecká základná Sliač aj tento rok opätovne privíta na svojej pôde tisíce návštevníkov, množstvo účastníkov a InterWay bude pri tom! Už štvrtým rokom sme hrdým partnerom tohto podujatia a tešíme sa jeho narastajúcej atraktivite. Aj tento ročník bude plný zaujímavých a dychvyrážajúcich momentov, ktoré divákom pripravia nielen naši slovenskí, ale aj zahraniční piloti.

Sme radi, že aj my môžeme byť súčasťou tohto zaujímavého leteckého podujatia, ktoré vďaka výbornej organizácii môže konkurovať aj zahraničným udalostiam tohto charakteru.

Základné informácie:

  • Miesto konania: letecká základňa Vzdušných síl OS SR, letisko Sliač
  • Termín: 26. - 27. augusta 2017
  • Počet pozvaných krajín: 22
  • Viac o MLD SIAF 2017 

Ďalšie blogy

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

card img
Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

25.06.2018

card img
WebJET novinky 5/2018

WebJET v novej verzii 8.4 prináša nové aplikácie Formulár ľahko, GDPR, Číselníky a mnoho ďalších vylepšení na backende aj frontende.

25.05.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.