INTERWAY už 20 rokov na scéne

Rok 2017 bol pre našu spoločnosť skutočne významný. A nielen tým, že sme sa zasa posunuli v našej práci o rok dopredu, vylepšili naše produkty, či priviedli na svet celkom nový WebJet DMS, ale hlavne preto, že spoločnosť InterWay pôsobí na IT scéne už krásnych 20 rokov.

Áno, počítate dobre, spoločnosť InterWay založili dvaja bratia - Petr Weber a Richard Weber presne v roku 1997 a hrdo vedú spoločnosť tým správnym smerom dodnes. Určite všetci viete, že prebojovať sa v IT svete medzi tých najlepších je skutočne náročné. Táto oblasť je nielen veľmi turbolentná, ale aj konkurencia je poriadne veľká. Preto nás teší, že môžeme hrdo vyhlásiť, že za 20 rokov našej pôsobnosti na trhu sme sa dokázali vypracovať medzi elitu a zaradiť sa do radov významných slovenských IT spoločností.

 

Za 20 rokov sme toho dokázali naozaj veľa. Neprestali sme bojovať ani v časoch, keď by to iné spoločnosti možno vzdali :-) Za tento úspech však vďačíme nielen našim partnerom a zákazníkom, s ktorými spolupracujeme, ale aj našim zamestnancom. Sme radi, že tu, v InterWay, sú zamestnanci nielen naši kolegovia, ale zároveň aj naši priatelia a tvoria jednu veľkú "InterWejácku" rodinu. Aj vďaka tejto príjemnej priateľskej atmosfére prichádzame stále s novými myšlienkami a technológiami, aby sme tak Vám, našim zákazníkom, prinášali stále nové, lepšie a kreatívnejšie riešenia ušité priamo na mieru. 

Náš úspech je skutočne viditeľný, o čom svedčí aj výskum prieskumu Fast50 spoločnosti Deloitte, podľa ktorého sa InterWay stala jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností nie len na Slovensku, ale aj v centrálnej Európe. Významným milníkom pre našu spoločnosť bolo, že sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie Asseco.

Ku každému okrúhlemu jubileu patrí aj poriadna oslava. My sme sa našich 20 rokov rozhodli osláviť v kruhu našich zákazníkov a partnerov, aby sme im aj týmto spôsobom ukázali, ako si nášho spoločného profesijného, a v mnohých prípadov aj priateľského, vzťahu vážime. Slávnostný večer sme otvorili zábavnou inscenáciou Môj dobrý kamarát, v divadle L+S a pokračovali sme vo voľnej zábave v reštaurácii na druhom poschodí. Nechýbalo ani prekvapenie večera, medzi ktoré patrila Light art show Alexa Dowisa, ktorý pomocou svetelnej šou stvárnil životný príbeh založenia spoločnosti InterWay a samozrejme aj narodeninová torta.

 

Aj touto cestou sa chceme všetkým Vám poďakovať, za Vašu priazeň, ktorú nám počas nášho pôsobenia prejavujete. 

 

 

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.