Nové postele pre malých pacientov

nieje zbierka ako zbierka

O tom, že naši zamestnanci majú dobré srdiečko, sme sa opäť raz presvedčili. Pomohli sme tam, kde to má veľký význam. Spoločnými silami sme dokázali vyzbierať peniažky na novučičké postele pre detských onkologických pacientov v nemocnici v Martine. Ale ako sme to dokázali?

Nie je zbierka ako zbierka. A práve preto sme nevystavili prasiatko na miesto, kde by zapadlo prachom, ale spravili sme si zo zbierky príjemnú spoločnú firemnú akciu, a to rovno Vianočné trhy na teraske nášho InterWay. Spoločnými silami sme každý pripravili rôzne dobroty, ktoré sa potom predávali za symbolické ceny. Nechýbali koláčiky od výmyslu sveta, mastené chlebíky či pečené prasiatko. A tým, že sme rozporciovali to prasiatko pečené, sme naplnili to umelé, vďaka čomu sme si mohli dovoliť nie jednu, ale rovno dve postele pre choré detičky.

Verím, že sa táto akcia premení u našich zamestnancov na dobrý zvyk a ďalší rok opäť pomôžeme tam, kde bude treba. 

Pomáhať nás baví.. aj týmto zábavným pôsobom. 

A o tom, že naša zbierka mala úspech, vedia aj vo svete. Vďaka našej milej kolegyňke, ktorá náš čin zaevidovala vo svojej banke, získala finančnú čiastku na kúpu ďalšej (už tretej) postele. 

Ďakujeme!

 

© 2022 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Nastaviť cookies
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.