Nové postele pre malých pacientov

Domov / Blog / Nové postele pre malých pacientov
06.04.2021 2 min Pomoc druhým

Nie je zbierka ako zbierka

O tom, že naši zamestnanci majú dobré srdiečko, sme sa opäť raz presvedčili. Pomohli sme tam, kde to má veľký význam. Spoločnými silami sme dokázali vyzbierať peniažky na novučičké postele pre detských onkologických pacientov v nemocnici v Martine. Ale ako sme to dokázali?

Nie je zbierka ako zbierka. A práve preto sme nevystavili prasiatko na miesto, kde by zapadlo prachom, ale spravili sme si zo zbierky príjemnú spoločnú firemnú akciu, a to rovno Vianočné trhy na teraske nášho InterWay. Spoločnými silami sme každý pripravili rôzne dobroty, ktoré sa potom predávali za symbolické ceny. Nechýbali koláčiky od výmyslu sveta, mastené chlebíky či pečené prasiatko. A tým, že sme rozporciovali to prasiatko pečené, sme naplnili to umelé, vďaka čomu sme si mohli dovoliť nie jednu, ale rovno dve postele pre choré detičky.

Verím, že sa táto akcia premení u našich zamestnancov na dobrý zvyk a ďalší rok opäť pomôžeme tam, kde bude treba. 

Pomáhať nás baví.. aj týmto zábavným spôsobom. 

A o tom, že naša zbierka mala úspech, vedia aj vo svete. Vďaka našej milej kolegynke, ktorá náš čin zaevidovala vo svojej banke, získala finančnú čiastku na kúpu ďalšej (už tretej) postele. 

Ďakujeme!

 

Ešte niečo viac?

Zaujímavé články, novinky
a pohľad do zákulisia.

Na NAŠOM MESTE nám záleží.
Pomoc druhým
Pomoc druhým 25.03.2020

Pomoc druhým

Prečítať

Na našom blogu sa nacházda
množstvo zaujímavých článkov.

Zobraziť všetky články
IWAYNEWS
Kariéra 20