InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

InterWay ako hrdý generálny partner podujatia Vedec roka 2020!

V utorok 29. júna sme sa zúčastnili odovzdávania cien osobnostiam slovenského vedeckého a výskumného sveta, ktoré počas minulého roka dosiahli veľké úspechy.

Cena, ktorú sme mali tú česť odovzdať, v kategórií Osobnosť medzinárodnej spolupráce bola udelená pánovi Dr. H. c. prof. Ing. Michalovi Cehlárovi, PhD., za významný rozvoj medzinárodnej spolupráce v oblasti projektov, vedy a výskumu na Fakulte baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Technickej univerzity v Košiciach. Cenu odovzdal náš obchodný riaditeľ, František Baranec.

Všetkým oceneným laureátom gratulujeme, želáme veľa úspechov v ich ďalšej vedeckej činnosti a zároveň im ďakujeme za ich prácu a výsledky, ktoré našu krajinu posúvajú vpred.

Nad touto významnou udalosťou prevzala záštitu pani prezidentka Slovenskej republiky, Zuzana Čaputová. Organizátormi podujatia boli CVTI SR, Slovenská akaedémia vied, Ministerstvo školstva, vedym výskumu a športu SR, Zväz slovenských vedecko-technických spoločností, spolu s Veda na dosah.
Viac o podujatí Vedec roka 2020 nájdete tu: bit.ly/ocenenia-vedec-roka-sr-2020

Ďalšie blogy

card img
Peter Dvorský ako legenda legiend

Peter Dvorský vo filme od Ivety Malachovskej. Veľdielo, ktoré mapuje život operného velikána.

11.04.2022

card img
Podporujeme vzdelávanie v oblasti Internetu vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Kybernetická bezpečnosť vo firmách

V súčasnosti na trhu chýbajú kvalitní IT špecialisti - dokonca aj juniori. Hovoríme o stovkách tisícoch expertov a to len za rok 2020.

01.10.2021

card img
Na divokej vode - teambuilding 2021

Aké je to skočiť do Divokej vody, hrať paintball pri teplote 30 stupňov, vypadnúť z raftu, či len tak chillovať na paddleboarde. Aj toto všetko a ešte mnoho iného sme si vyskúšali na našom teambuildingu v Čuňove.

13.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

© 2022 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Nastaviť cookies
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.