InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

Tradícia leteckých dní v Piešťanoch sa začala písať už v roku 1914, kedy sa konal prvý letecký deň na golfovom ihrisku.  Odvtedy si naše kúpeľné mesto pamätá nejedno úspešné letecké podujatie.

Na čo sa môžete v Piešťanoch tešiť?

Milovníci  lietania, leteckých strojov a techniky si prídu na svoje. Hlavným pilierom programu budú účastníci z Českej republiky, Francúzska, Talianska a Slovenska, teda z krajín,  kde M. R.  Štefánik pôsobil. Nebude chýbať skupinové a akrobatické lietanie, detská zóna či adrenalínové aktivity. Na festival letectva priletí napríklad obľúbený akrobat Zoltán Veres, letecká skupina Baltic Bees z Litvy, stíhačky alebo známe dychvyrážajúce zoskupenie Očovskí bačovia. Okrem toho môžete navštíviť aj históriou nasiaknuté Vojenské múzeum, ktoré otvorí svoje brány pre návštevníkov piešťanských leteckých dní. 

Samozrejme, okrem Festivalu Letectva sa môžete tešiť aj na Medzinárodné letecké dni na Sliači - tzv. SIAF. Jeho dlhoročná tradícia pokračuje aj tento rok a to konkrétne 3.-4.augusta 2019. InterWay ako dlhoročný partner leteckých dní tam samozrejme nebude chýbať. 

Viac informácií nájdete na novej stránke Festivalu letectva, ktorú pre letecké dni pripravili naši kolegovia z InterWay, prostredníctvom redakčného systému WebJET CMS.

Zúčastníte sa? Dajte o tom vedieť aj vašim blízkym na Facebooku.

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.