InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

Tradícia leteckých dní v Piešťanoch sa začala písať už v roku 1914, kedy sa konal prvý letecký deň na golfovom ihrisku.  Odvtedy si naše kúpeľné mesto pamätá nejedno úspešné letecké podujatie.

Na čo sa môžete v Piešťanoch tešiť?

Milovníci  lietania, leteckých strojov a techniky si prídu na svoje. Hlavným pilierom programu budú účastníci z Českej republiky, Francúzska, Talianska a Slovenska, teda z krajín,  kde M. R.  Štefánik pôsobil. Nebude chýbať skupinové a akrobatické lietanie, detská zóna či adrenalínové aktivity. Na festival letectva priletí napríklad obľúbený akrobat Zoltán Veres, letecká skupina Baltic Bees z Litvy, stíhačky alebo známe dychvyrážajúce zoskupenie Očovskí bačovia. Okrem toho môžete navštíviť aj históriou nasiaknuté Vojenské múzeum, ktoré otvorí svoje brány pre návštevníkov piešťanských leteckých dní. 

Samozrejme, okrem Festivalu Letectva sa môžete tešiť aj na Medzinárodné letecké dni na Sliači - tzv. SIAF. Jeho dlhoročná tradícia pokračuje aj tento rok a to konkrétne 3.-4.augusta 2019. InterWay ako dlhoročný partner leteckých dní tam samozrejme nebude chýbať. 

Viac informácií nájdete na novej stránke Festivalu letectva, ktorú pre letecké dni pripravili naši kolegovia z InterWay, prostredníctvom redakčného systému WebJET CMS.

Zúčastníte sa? Dajte o tom vedieť aj vašim blízkym na Facebooku.

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

card img
Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

25.06.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.