Na divokej vode - teambuilding 2021

Aké je to skočiť do Divokej vody, hrať paintball pri teplote 30 stupňov, vypadnúť z raftu, či len tak chillovať na paddleboarde. Aj toto všetko a ešte mnoho iného sme si vyskúšali na našom teambuildingu v Čuňove.

Po dlhej dobe opäť spolu. K O N E Č N E. Povedzme si narovinu, súčasná situácia je náročná a pandémia Covid-19 nikomu absolútne neprospieva. Sme síce IT-čkári a vieme pracovať z domu. no trpia najmä naše zamestnanecké vzťahy. Nie sme tak často v osobnom kontakte, vidíme sa cez obrazovky. Už sme si povedali dosť a keď to situácia čo len trošku dovolila, zorganizovali sme si Teambuilding. A ako inak vybiť nahromadenú energiu, dostať zo seba stres, ktorý pandémia prináša? ADRENALÍN. Toto slovo sme mali stále v mysli, keď sme riešili koncept letného teambuildingu. Pozrite sa ako to nakoniec vypálilo.

Bolo jasné, že spoločné akcie chýbali každému z nás, keďže sa zúčastnilo viac ako 70% kolegov, ktorí prišli nielen z Bratislavy ale aj zo Žiliny a Liptovského Mikuláša. Po krátkom príhovore, výbornom obede sme sa vrhli na aktivity. Tou najhlavnejšou bol zjazd raftom na Divokej vode. Počasie bolo ako na objednávku, teplé lúče zabezpečili, že nálada bola na najvyššom stupienku, a keď k tomu pridáte radosť z osobného stretnutia obľúbených kolegov, musí z toho byť dobrá párty. 

Vyskúšali sme si, aké to je, keď vás odnáša divoká voda a vy už naozaj neviete kde máte hlavu. To je riadny adrenalín, to Vám poviem. Inak, najlepšie to zvládli naše 50-kilové kolegynky, klobúk dolu baby! Ďalej sme sa naučili ako je treba spoločne zabrať, aby ste sa „nevytrepali“ z raftu pri prvej zákrute. Okrem toho sme skúsili paddleboarding, kajakovanie či člnkovanie. Tento skvelý deň sme zakončili volejbalovým turnajom, skvelou opekačkou a nočným kúpaním v bazéne. Ale to už je cenzurované, ak chcete vedieť, ako to dopadlo, pridajte sa k nám a zažite naše legendárne teambuildingy spolu s nami. Šikovných ľudí hľadáme stále. 

HR, Peťa

Ďalšie blogy

card img
Peter Dvorský ako legenda legiend

Peter Dvorský vo filme od Ivety Malachovskej. Veľdielo, ktoré mapuje život operného velikána.

11.04.2022

card img
Podporujeme vzdelávanie v oblasti Internetu vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Kybernetická bezpečnosť vo firmách

V súčasnosti na trhu chýbajú kvalitní IT špecialisti - dokonca aj juniori. Hovoríme o stovkách tisícoch expertov a to len za rok 2020.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

© 2022 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Nastaviť cookies
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.