Peter Dvorský ako legenda legiend

Peter Dvorský vo filme od Ivety Malachovskej. Veľdielo, ktoré mapuje život operného velikána.

INTERWAY A OPERNÁ LEGENDA PETER DVORSKÝ 

Nie nadarmo prezývaný Pavarotti zo Slovenska patrí medzi najlepších tenoristov svojej generácie. Sny, tvrdá práca a žiadna tréma. Aj toto sú jeho charakteristické črty. Uznanie od majstrov, súčasť nezabudnuteľných orchestrov a grandiózne divadelné úlohy. Otec a manžel s výnimočným talentom a ešte výnimočnejším srdcom. Skromnosť, talent, inšpirácia spolu s megalomanskou kvalitou umenia a výkonmi, ktoré rúcajú múry.

 

Podpora umenia a kultúry je pre spoločnosť InterWay veľmi dôležitá. Ich existenciu vnímame ako nezastupiteľnú súčasť našich každodenných životov, formovania celej spoločnosti a v neposlednom rade aj budúcnosti ďalších generácií. Pôsobenie Petra Dvorského na domácej pôde povyšuje operu na Slovensku na špičkovú úroveň. Náš obdiv a potreba vďaky za dlhodobú reprezentáciu našej krajiny, sú jednými z primárnych dôvodov podpory tohto kreatívneho projektu. Projektu, ktorý má veľký prínos a vysokú umeleckú hodnotu pre nás všetkých.

 

Sme nesmierne vďační, za to, že aj u nás na Slovensku máme umelca takého kvalitného a hodnotného formátu. Umelca, ktorého podpora je pre nás cťou a nezabudnuteľným zážitkom. Aj preto sme sa rozhodli tento bibliografický dokument z dielne Ivety Malachovskej podporiť.

Na záver ešte jeden nezabudnuteľný výrok...

"Myslím, že môžem pokojne odísť, nový Pavarotti nastupuje na scénu" Luciano Pavarotti
 

 

Ďalšie blogy

card img
Podporujeme vzdelávanie v oblasti Internetu vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Kybernetická bezpečnosť vo firmách

V súčasnosti na trhu chýbajú kvalitní IT špecialisti - dokonca aj juniori. Hovoríme o stovkách tisícoch expertov a to len za rok 2020.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Na divokej vode - teambuilding 2021

Aké je to skočiť do Divokej vody, hrať paintball pri teplote 30 stupňov, vypadnúť z raftu, či len tak chillovať na paddleboarde. Aj toto všetko a ešte mnoho iného sme si vyskúšali na našom teambuildingu v Čuňove.

13.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

© 2022 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Nastaviť cookies
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.