Teambuilding 2019 - spolu dokážeme viac

Budovali sme tímového ducha. Tentokrát netradične, ale stále s veľkou dávkou humoru a zábavy.

A prečo netradične? Tento rok sme sa rozhodli okrem klasických teambuildingových aktivít aj reálne pomôcť tam, kde treba. Ale pekne po poriadku.

Naša cesta z Bratislavy je klasicky, ako vždy, posunutá o pol hodinu. Lebo mešká, ten a ten kolega. Nepomáhajú ani varovné e-maily, že kto príde neskoro má smolu a vyrážame bez neho :-) Vždy počkáme, ale nikomu to nehovorte. 

Kompletne nastúpení v autobuse vyrážame smer - tohtoročný teambuilding. Našou cieľovou destináciou je oblasť Rajec, konrétne Rajecká Lesná. Ubytovanie sme vyberali schválne - na samote u lesa, kde sa naši zamestnanci mohli dosýtosti "vyhulákať"a nevadilo to nikomu, snáď len jeleňom, ktorí boli ale aktuálne v ruji a robili hluk viac ako niektorí z nás :-)

Témou teambuildingu bolo #priložrukukdielu, a tak sme zapojili každého, kto mal chuť. Prvý deň sme si spoločne vyskúšali aktivity ako napríklad airsoft, házanie sekerou, streľba z luku, ale aj adrenalínovejšie verzie ako zipline, zorbing či tarzaniu dráhu.  Verte mi, nikdy sa tak nepsoliehate na kolegu, ako keď viete, že drží vaše lano a len vďaka nemu nespadnete z 5 metrovej výšky, keď staviate vežu z bedničiek od piva (áno, aj to sme robili).

Druhý teambuildingový deň naše cesty smerovali na hrad Lietava. Naším cieľom bolo prispieť k záchrane tohto druhého najväčšieho slovenského hradu. Združenie, ktoré tu už niekoľko rokov funguje a snaží  sa oživiť zašlú slávu tejto dominanty Rajeckej oblasti, nás srdečne privítalo hneď ráno. Po spoločných raňajkách sme si vyhrnuli rukávy a pustili sa do práce. Jednotlivé tímy pracovali na triedení kameňa, kopaní jamy pre elektrické vedenie, kosenie a skrášľovanie okolia, či stavaní novučkých lavičiek, ktorými naša spoločnosť prispela k pohodliu na hrade. Každý z nás pridal ruku k dielu a spoločnými silami sme po sebe zanechali viditeľný výsledok. 

Ku každému teambuildingu patrí zábava do rána, kopeeec smiechu a málo spomienok :-) ale o tom niekedy osobne, ked sa pridáte k nám, ako náš nový zamestnanec - parťák na teambuildingy.

Význam teambuildingových aktivít vnímame v InterWay veľmi  pozitívne. Najmä vďaka spoločným chvíľam sa nám darí utužovať kolektív, zlepšovať vzťahy na pracovisku a v neposlednom rade, budovať priateľstvá. 

 

Facebook Instagram LinkedIn

 

 

 

Ďalšie blogy

card img
Podporujeme vzdelávanie v oblasti Internetu vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Kybernetická bezpečnosť vo firmách

V súčasnosti na trhu chýbajú kvalitní IT špecialisti - dokonca aj juniori. Hovoríme o stovkách tisícoch expertov a to len za rok 2020.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2022 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.