InterWay hlavný partner Experience Conference

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

InterWay je jedným z hlavných partnerov 1. ročníka Experience Conference

Počas dvoch dní, 9. a 10. marca, sa môžu UX nadšenci zúčastniť zaujímavých prezentácií zahraničných spíkrov a troch praktických workshopov z oblasti UX. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

Na slovenskom trhu sme významným hráčom v oblasti vývoja www stránok. Náš redakčný systém WebJET predstavuje 14 rokov skúseností a vývoja v jednom balíku, denne vygeneruje viac ako  1.000.000 webových stránok a spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Aj preto nás teší, že môžeme podporiť myšlienku mladých UX nadšencov a byť pri vzniku 1. UX konferencie.

Nebojte sa termínu UX, nehryzie :-)

UX – User experience (slov. užívateľská skúsenosť) je oblasť dizajnu, ktorá sa zaoberá pocitmi a zážitkami človeka pri interakcii so systémom, či už ide o webovú stránku, aplikáciu alebo softvér.

UI – User Interface (užívateľské rozhranie) je oblasť dizajnu, ktorá sa sústredí na vývoj rozhrania systému, či už ide o aplikácie, webové stránky alebo softvéry.

Zdroj: http://grafika.sk/clanok/rozdiely-ux-design-ui-design-ako-zacat/

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu.

 

 

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.