InterWay hlavný partner Experience Conference

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

InterWay je jedným z hlavných partnerov 1. ročníka Experience Conference

Počas dvoch dní, 9. a 10. marca, sa môžu UX nadšenci zúčastniť zaujímavých prezentácií zahraničných spíkrov a troch praktických workshopov z oblasti UX. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

Na slovenskom trhu sme významným hráčom v oblasti vývoja www stránok. Náš redakčný systém WebJET predstavuje 14 rokov skúseností a vývoja v jednom balíku, denne vygeneruje viac ako  1.000.000 webových stránok a spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Aj preto nás teší, že môžeme podporiť myšlienku mladých UX nadšencov a byť pri vzniku 1. UX konferencie.

Nebojte sa termínu UX, nehryzie :-)

UX – User experience (slov. užívateľská skúsenosť) je oblasť dizajnu, ktorá sa zaoberá pocitmi a zážitkami človeka pri interakcii so systémom, či už ide o webovú stránku, aplikáciu alebo softvér.

UI – User Interface (užívateľské rozhranie) je oblasť dizajnu, ktorá sa sústredí na vývoj rozhrania systému, či už ide o aplikácie, webové stránky alebo softvéry.

Zdroj: http://grafika.sk/clanok/rozdiely-ux-design-ui-design-ako-zacat/

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu.

 

 

© 2022 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Nastaviť cookies
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.