InterWay hlavný partner Experience Conference

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

InterWay je jedným z hlavných partnerov 1. ročníka Experience Conference

Počas dvoch dní, 9. a 10. marca, sa môžu UX nadšenci zúčastniť zaujímavých prezentácií zahraničných spíkrov a troch praktických workshopov z oblasti UX. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

Na slovenskom trhu sme významným hráčom v oblasti vývoja www stránok. Náš redakčný systém WebJET predstavuje 14 rokov skúseností a vývoja v jednom balíku, denne vygeneruje viac ako  1.000.000 webových stránok a spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Aj preto nás teší, že môžeme podporiť myšlienku mladých UX nadšencov a byť pri vzniku 1. UX konferencie.

Nebojte sa termínu UX, nehryzie :-)

UX – User experience (slov. užívateľská skúsenosť) je oblasť dizajnu, ktorá sa zaoberá pocitmi a zážitkami človeka pri interakcii so systémom, či už ide o webovú stránku, aplikáciu alebo softvér.

UI – User Interface (užívateľské rozhranie) je oblasť dizajnu, ktorá sa sústredí na vývoj rozhrania systému, či už ide o aplikácie, webové stránky alebo softvéry.

Zdroj: http://grafika.sk/clanok/rozdiely-ux-design-ui-design-ako-zacat/

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu.

 

 

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.