InterWay hlavný partner Experience Conference

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

InterWay je jedným z hlavných partnerov 1. ročníka Experience Conference

Počas dvoch dní, 9. a 10. marca, sa môžu UX nadšenci zúčastniť zaujímavých prezentácií zahraničných spíkrov a troch praktických workshopov z oblasti UX. Prvýkrát na Slovenku, otvorene o tom, ako je UX pri tvorbe webovej stránky dôležité a my sme pritom.

Na slovenskom trhu sme významným hráčom v oblasti vývoja www stránok. Náš redakčný systém WebJET predstavuje 14 rokov skúseností a vývoja v jednom balíku, denne vygeneruje viac ako  1.000.000 webových stránok a spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Aj preto nás teší, že môžeme podporiť myšlienku mladých UX nadšencov a byť pri vzniku 1. UX konferencie.

Nebojte sa termínu UX, nehryzie :-)

UX – User experience (slov. užívateľská skúsenosť) je oblasť dizajnu, ktorá sa zaoberá pocitmi a zážitkami človeka pri interakcii so systémom, či už ide o webovú stránku, aplikáciu alebo softvér.

UI – User Interface (užívateľské rozhranie) je oblasť dizajnu, ktorá sa sústredí na vývoj rozhrania systému, či už ide o aplikácie, webové stránky alebo softvéry.

Zdroj: http://grafika.sk/clanok/rozdiely-ux-design-ui-design-ako-zacat/

Inšpirujte sa UX expertami z celého sveta a objavte význam vplyvu vďaka dizajnovému mysleniu.

 

 

Ďalšie blogy

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

card img
Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

25.06.2018

card img
WebJET novinky 5/2018

WebJET v novej verzii 8.4 prináša nové aplikácie Formulár ľahko, GDPR, Číselníky a mnoho ďalších vylepšení na backende aj frontende.

25.05.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.