Máme certifikovanú ePodateľňu v DMS Greeny

Jediný DMS systém poskytovaný formou služby, t.j. na báze mesačných/ročných poplatkov podporujúci zaručený elektronický podpis. DMS Greeny má certifikovanú ePodateľňu.

"ePodateľňa DMS Greeny je riešenie pre vybavenie elektronických podaní podpísaných elektronickým podpisom v obchodnom alebo administratívnom styku. Zabezpečuje prijatie, potvrdenie prijatia elektronického a odoslanie dokumentu podpísaného platným elektronickým podpisom alebo zaručeným elektronickým podpisom. Zjednodušene povedané, ePodateľňa DMS Greeny overuje elektronický podpis a zároveň aj vydáva elektronické potvrdenie o prevzatí dokumentu." objasňuje O. Ardo, IT Research Analyst zo spoločnosti InterWay.

ePodateľňa = zaručený elektronický podpis

V DMS Greeny komunikujete so štátnymi úradmi v súlade s § 6 vyhlášky NBÚ č. 136/2009 Z. z. o spôsobe a postupe používania elektronického podpisu v obchodnom a administratívnom styku.

DMS (document management system) je cenovo prístupný a používateľsky nenáročný systém poskytovaný formou služby na aktívnu správu, archiváciu a evidenciu dokumentov.

DMS Greeny je systém na zjednodušenie a 24/7 sprístupnenie práce s firemnými dokumentmi za výhodné mesačné poplatky vzhľadom na množstvo funkcionalít a integrovanú ePodateľňu. Zamestnanci firiem, u ktorých je DMS Greeny nasadený sa rýchlo dostanú k jednotlivým dokumentom a môžu ich upravovať a korigovať. Správa dokumentov podlieha nastaveniu schvaľovania procesov a verzií dokumentov. Používateľ sa jednoducho prihlási do aplikácie prostredníctvom desktopovej aplikácie alebo internetu a môže ukladať, upravovať – podľa práv, schvaľovať, resp. posielať na schválenie, vyhľadávať a dohľadávať dokumenty.

Viac o DMS Greeny

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.