Máme certifikovanú ePodateľňu v DMS Greeny

Jediný DMS systém poskytovaný formou služby, t.j. na báze mesačných/ročných poplatkov podporujúci zaručený elektronický podpis. DMS Greeny má certifikovanú ePodateľňu.

"ePodateľňa DMS Greeny je riešenie pre vybavenie elektronických podaní podpísaných elektronickým podpisom v obchodnom alebo administratívnom styku. Zabezpečuje prijatie, potvrdenie prijatia elektronického a odoslanie dokumentu podpísaného platným elektronickým podpisom alebo zaručeným elektronickým podpisom. Zjednodušene povedané, ePodateľňa DMS Greeny overuje elektronický podpis a zároveň aj vydáva elektronické potvrdenie o prevzatí dokumentu." objasňuje O. Ardo, IT Research Analyst zo spoločnosti InterWay.

ePodateľňa = zaručený elektronický podpis

V DMS Greeny komunikujete so štátnymi úradmi v súlade s § 6 vyhlášky NBÚ č. 136/2009 Z. z. o spôsobe a postupe používania elektronického podpisu v obchodnom a administratívnom styku.

DMS (document management system) je cenovo prístupný a používateľsky nenáročný systém poskytovaný formou služby na aktívnu správu, archiváciu a evidenciu dokumentov.

DMS Greeny je systém na zjednodušenie a 24/7 sprístupnenie práce s firemnými dokumentmi za výhodné mesačné poplatky vzhľadom na množstvo funkcionalít a integrovanú ePodateľňu. Zamestnanci firiem, u ktorých je DMS Greeny nasadený sa rýchlo dostanú k jednotlivým dokumentom a môžu ich upravovať a korigovať. Správa dokumentov podlieha nastaveniu schvaľovania procesov a verzií dokumentov. Používateľ sa jednoducho prihlási do aplikácie prostredníctvom desktopovej aplikácie alebo internetu a môže ukladať, upravovať – podľa práv, schvaľovať, resp. posielať na schválenie, vyhľadávať a dohľadávať dokumenty.

Viac o DMS Greeny

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.