Nami vytvorené web stránky spĺňajú štandardy IS VS

V monitorovacej vzorke 23 webových sídiel ústredných orgánov štátnej správy sme sa umiestnili na druhom mieste.

Webové sídlo Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny dodržiava štandardy pre obsah a funkčnosti na 94,12%, štandardy pre prístupnosť na 89,29% a celkový výsledok hodnotenia štandardov je 90,50%. Je tak na 2. mieste z 23 hodnotených webových sídiel. Aj vďaka redakčnému systému WebJET dosahuje naša tvorba webstránok skvelé výsledky.

Cieľom zavedenia štandardov je podľa portálu informatizacia.sk napomôcť aktívnej účasti a integrácii osôb s postihnutím v spoločnosti. Ide o sprístupnenie informačno-komunikačných technológií pre čo najväčší počet ľudí rôzneho veku, úrovne IKT znalostí, úrovne hardvéru a softvéru a pod.

Teší nás, že tvorbu webstránok nášho profesionálneho tímu a zodpovednému prístupu našich klientov dokáže oceniť aj odborná porota. Spoločne dokážeme dosiahnuť cieľ – sprístupniť webstránku čo najväčšiemu počtu návštevníkov. Bez rozdielu!

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.