Nami vytvorené web stránky spĺňajú štandardy IS VS

V monitorovacej vzorke 23 webových sídiel ústredných orgánov štátnej správy sme sa umiestnili na druhom mieste.

Webové sídlo Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny dodržiava štandardy pre obsah a funkčnosti na 94,12%, štandardy pre prístupnosť na 89,29% a celkový výsledok hodnotenia štandardov je 90,50%. Je tak na 2. mieste z 23 hodnotených webových sídiel. Aj vďaka redakčnému systému WebJET dosahuje naša tvorba webstránok skvelé výsledky.

Cieľom zavedenia štandardov je podľa portálu informatizacia.sk napomôcť aktívnej účasti a integrácii osôb s postihnutím v spoločnosti. Ide o sprístupnenie informačno-komunikačných technológií pre čo najväčší počet ľudí rôzneho veku, úrovne IKT znalostí, úrovne hardvéru a softvéru a pod.

Teší nás, že tvorbu webstránok nášho profesionálneho tímu a zodpovednému prístupu našich klientov dokáže oceniť aj odborná porota. Spoločne dokážeme dosiahnuť cieľ – sprístupniť webstránku čo najväčšiemu počtu návštevníkov. Bez rozdielu!

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.