Charitatívne štvrtky v InterWay

6 tímov vyzbieralo počas štyroch charitatívnych štvrtkov viac ako 3.500,- EUR. Najkrajšou chvíľou je nielen odovzdanie, ale aj samotná burza s úžasnou atmosférou a myšlienkou pomoci. Ďakujeme.

6 tímov, 4 štvrtky, viac ako 3.500,- EUR

Počas tohoročných charitatívnych štvrtkov sa zapojili všetci zamestnanci. Predávalo sa všetko od vlastnoručných výrobkov cez rôzne mňamky po klasické staromestsko vianočné trhové pochúťky ako cigánska a punč.

Charitatívne štvrtky sú jedným z najkrajších "podujatí", ktoré spájajú ľudí z rôznych oddelení, s rôznymi záujmami, otvárajú dvere poznania zručnosti kolegov, spoločenského zodpovedného prístupu a empatie. Sú podujatím, pri ktorých realizácii sa ľudia usmievajú, tešia, ale vykotúľajú sa aj slzy, slzy dojatia. Ďakujeme všetkým a pyšne vyhlasujeme, že všetky prasiatka sú už víťazoslavne rozbité a väčšina peniažkov je už u svojich nových majiteľov.

Viac na FB.

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.