Redizajn web sídla ING na NN

Boli sme súčasťou rozsiahleho rebrandingu poisťovacej časti ING na NN v ČR a SR. Pre InterWay to bola výzva realizovať taký rozsiahly projekt v takom krátkom čase. Výzvu sme prijali a zvládli ju k spokojnosti zákazníka.

Robili sme kompletnú prestavbu webstránok spoločnosti: dizajn, logo, obchodné meno, dokumenty, navigáciu, layout a funkcionalitu jednotlivých stránok. Zmeny prebiehali aj v textovej časti. Modifikovali sme všetko od analytiky, UX, cez prípravu vizuálov podľa dodaného dizajn manuálu až po implementáciu a copywriting. Spolupracovali sme s množstvom ľudí na strane klienta, pričom všetko podliehalo prísnemu režimu finančných inštitúcií.

„Rebranding bol pre nás veľkou výzvou, bolo to veľa práce a málo času. Túto výzvu nám spoločnosť InterWay pomohla úspešne zvládnuť , dodržali sme nielen termíny, ale upravili naše stránky k lepšiemu.“, povedal Mikhail Subachev, Manager of Portals and Web, NN pojišťovna a penzijní společnost

Všetky webstránky sú postavené na našom redakčnom systéme WebJET. Tvorba webstránok brala prísny ohľad na responzivitu, teda webstránky sa prispôsobujú rôznym veľkostiam obrazovky. Poisťovacia časť ING sa na Slovensku a v Českej republike premenovala na NN.

ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost sa zmenili na NN Životní pojisťovňa a NN Penzijní společnost. ING Životná poisťovňa, ING dôchodková správcovská spoločnosť a ING Tatry-Sympatia zmenili obchodné meno na NN Životná poisťovňa, NN dôchodková správcovská spoločnosť a NN Tatry-Sympatia. Kampaň, ktorá predchádzala zmene obchodného mena z ING na NN odštartovala na Slovensku 21. februára 2015. Jej súčasťou bol aj televízny spot s populárnym škótskym hercom Ewanom McGregorom známym z filmov Star Wars alebo Trainspotting.

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.