Redizajn web sídla ING na NN

Boli sme súčasťou rozsiahleho rebrandingu poisťovacej časti ING na NN v ČR a SR. Pre InterWay to bola výzva realizovať taký rozsiahly projekt v takom krátkom čase. Výzvu sme prijali a zvládli ju k spokojnosti zákazníka.

Robili sme kompletnú prestavbu webstránok spoločnosti: dizajn, logo, obchodné meno, dokumenty, navigáciu, layout a funkcionalitu jednotlivých stránok. Zmeny prebiehali aj v textovej časti. Modifikovali sme všetko od analytiky, UX, cez prípravu vizuálov podľa dodaného dizajn manuálu až po implementáciu a copywriting. Spolupracovali sme s množstvom ľudí na strane klienta, pričom všetko podliehalo prísnemu režimu finančných inštitúcií.

„Rebranding bol pre nás veľkou výzvou, bolo to veľa práce a málo času. Túto výzvu nám spoločnosť InterWay pomohla úspešne zvládnuť , dodržali sme nielen termíny, ale upravili naše stránky k lepšiemu.“, povedal Mikhail Subachev, Manager of Portals and Web, NN pojišťovna a penzijní společnost

Všetky webstránky sú postavené na našom redakčnom systéme WebJET. Tvorba webstránok brala prísny ohľad na responzivitu, teda webstránky sa prispôsobujú rôznym veľkostiam obrazovky. Poisťovacia časť ING sa na Slovensku a v Českej republike premenovala na NN.

ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost sa zmenili na NN Životní pojisťovňa a NN Penzijní společnost. ING Životná poisťovňa, ING dôchodková správcovská spoločnosť a ING Tatry-Sympatia zmenili obchodné meno na NN Životná poisťovňa, NN dôchodková správcovská spoločnosť a NN Tatry-Sympatia. Kampaň, ktorá predchádzala zmene obchodného mena z ING na NN odštartovala na Slovensku 21. februára 2015. Jej súčasťou bol aj televízny spot s populárnym škótskym hercom Ewanom McGregorom známym z filmov Star Wars alebo Trainspotting.

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.