Rok 2014 v znamení WebJET

Spoločnosť InterWay, a. s. v roku 2014 opätovne zaznamenala rast obratu z predaja vlastného riešenia na správu obsahu web stránok WebJET a s tým súvisiacich služieb.

Prvá verzia WebJET bola predstavená už v roku 1997 a od vtedy je tento produkt a s ním spojené služby úspešne rozvíjaný do súčasnej podoby. Významne postavenie na Slovenskom IT trhu v oblasti správy obsahu webových stránok sa opiera o 18 rokov poctivej a  prozákaznícky orientovanej práce s inovátorským prístupom. Zoznam našich referencii sa v minulom roku rozšíril o nové zaujímavé skúsenosti a rovnako nás teší dôvera existujúcich zákazníkov pri nových požiadavkách.

Referencie v roku 2014

WebJET-u v režime SaaS

Úplnou novinkou roku 2014 bolo spustenie WebJET-u v režime softvér ako služba (SaaS) pod názvom WebJET Cloud . Cieľom tejto verzie je umožniť každému klientovi vytvoriť svoju online stránku na pár kliknutí. K práci stačí internetový prehliadač. Po niekoľkých mesiacoch prevádzky tejto služby už WebJET v tejto forme používa niekoľko tisíc spokojných používateľov.

Prečo je WebJET úspešný? Ponúkame zopár zaujímavých vlastností webstránok:

Responzívny dizajn

Doprajte svojim návštevníkom hladký priebeh surfovania. Hotové webstránky sú optimalizované pre mobilné zariadenia.

Užívateľsky príťažlivé dizajny

Pripravili sme pre vás desiatky hotových webstránok s odlišným dizajnom, stačí si len vybrať. Webstránky môžete ľahko prispôsobiť vašim predstavám, využite ponuku nástrojov určených na zmenu dizajnu webstránky.

Rozširujúce aplikácie

Rozšírte svoje webstránky o nové funkcionality. Využite doplnkové moduly ako fotogaléria, nákupný košík, kontaktný formulár a množstvo iných.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Tvorba webstránok cez WebJET Cloud zahŕňa štandardné prvky HTML kódu, ktoré sú prospešné pre výsledky vyhľadávania.

Spoločnosť InterWay, a. s. si od tohto produktu sľubuje výrazne posilnenie pozície v online segmente aj na trhoch mimo Slovenskej republiky.

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.