Rok 2014 v znamení WebJET

Spoločnosť InterWay, a. s. v roku 2014 opätovne zaznamenala rast obratu z predaja vlastného riešenia na správu obsahu web stránok WebJET a s tým súvisiacich služieb.

Prvá verzia WebJET bola predstavená už v roku 1997 a od vtedy je tento produkt a s ním spojené služby úspešne rozvíjaný do súčasnej podoby. Významne postavenie na Slovenskom IT trhu v oblasti správy obsahu webových stránok sa opiera o 18 rokov poctivej a  prozákaznícky orientovanej práce s inovátorským prístupom. Zoznam našich referencii sa v minulom roku rozšíril o nové zaujímavé skúsenosti a rovnako nás teší dôvera existujúcich zákazníkov pri nových požiadavkách.

Referencie v roku 2014

WebJET-u v režime SaaS

Úplnou novinkou roku 2014 bolo spustenie WebJET-u v režime softvér ako služba (SaaS) pod názvom WebJET Cloud . Cieľom tejto verzie je umožniť každému klientovi vytvoriť svoju online stránku na pár kliknutí. K práci stačí internetový prehliadač. Po niekoľkých mesiacoch prevádzky tejto služby už WebJET v tejto forme používa niekoľko tisíc spokojných používateľov.

Prečo je WebJET úspešný? Ponúkame zopár zaujímavých vlastností webstránok:

Responzívny dizajn

Doprajte svojim návštevníkom hladký priebeh surfovania. Hotové webstránky sú optimalizované pre mobilné zariadenia.

Užívateľsky príťažlivé dizajny

Pripravili sme pre vás desiatky hotových webstránok s odlišným dizajnom, stačí si len vybrať. Webstránky môžete ľahko prispôsobiť vašim predstavám, využite ponuku nástrojov určených na zmenu dizajnu webstránky.

Rozširujúce aplikácie

Rozšírte svoje webstránky o nové funkcionality. Využite doplnkové moduly ako fotogaléria, nákupný košík, kontaktný formulár a množstvo iných.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Tvorba webstránok cez WebJET Cloud zahŕňa štandardné prvky HTML kódu, ktoré sú prospešné pre výsledky vyhľadávania.

Spoločnosť InterWay, a. s. si od tohto produktu sľubuje výrazne posilnenie pozície v online segmente aj na trhoch mimo Slovenskej republiky.

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.