InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

Tohtoročná ITAPA 2018  má za sebou obidve svoje časti - a to jarnú aj jesennú časť. Vystúpilo na nej mnoho odborníkov z komerčnej ale i verejnej sféry. My z InterWay sme boli pri tom tiež a zapojili sme sa do aktuálnej problematiky aj aktívne, svojimi príspevkami v jednotlivých sekciách. 

V mene spoločnosti InterWay vystúpili naši spíkri Mikuláš Strelecký a Tomáš Frajt. Mikuláš, ktorý pôsobí ako Senior Cloud konzultant, prispel do sekcie Cloud so svojou prezentáciou na tému Hybridný natívny PaaS. Vo svojej prezentácii uviedol, že práve hybridný natívny PaaS  je vhodným nástrojom na preklenutie času do doby realizácie PaaS v privátnej časti Vládneho cloudu. Hybridný natívny PaaS predstavuje cloudovú platformu a služby vytvorené na IaaS platforme verejného cloudu (Microsoft Azure), ktorá umožní prenositeľnosť na nej vytvorených riešení na cieľovú PaaS platformu vládneho cloudu.

Okrem prednášky mohli účastníci nášho Cloud konzultanta stretnúť aj v priestoroch pre vystavovateľov, v stánku, kde mal Mikuláš spoločne s Jánom Kujovičom pripravené živé ukážky IWCF Cloudu. 

Druhý spíker Tomáš Frajt, vystúpil v sekcii venovanej Potenciálu nových technológií a venoval sa tematike Implementácie Hybrid Cloud prístupu v prostredí StackJET.  Uviedol, ako sa naša spoločnosť popasovala s aktuálnymi výzvami v oblasti hybridného Cloudu. 

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

card img
Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

25.06.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.