SIAF 2019

Medzinárodné letecké dni na Sliači majú za sebou úspešný 9.ročník. 

Boli sme na najväčšom leteckom podujatí na Slovensku. Týmto titulom sa pýšia Medzinárodné letecké dni SIAF, ktoré sa každoročne konajú pod záštitou Ministerstva obrany Slovenskej republiky.

Tento rok priniesol zmenu v termíne organizácie. Pravidelne sa SIAF koná na konci augusta ako rozlúčka s letom a oslavy SNP. Toho roku sa však oslavy posunuli na stred leta a aj keď nikto nevedel predpovedať, či tento krok bude správnym rozhodnutím, tak celková účasť, ktorá predstavovala viac ako 107-tisíc ľudí hovorí za všetko. 107 000 návštevníkov prišlo na leteckú základňu Sliač počas dvoch dní - sobota a nedeľa.

Letecké dni už tradične otvorili  prelety pilotov Vzušných síl Ozbrojených síl SR. No boli sme svedkami aj iných úžasných leteckých ukážok. Asi najväčšími lákadlom tohto ročných leteckýh dní boli ukážky pilotov z talianskej skupiny Frecce Tricolori. Ich akrobatická ukážka hájila domáce talianske farby a ozvláštnila nebo na viac ako pol hodinu. V programe nechýbali stálice ako Zoltán Veres, ktorý je považovaný za najväčšieho leteckého "blázna", Martin Šonka, či príjemné vystúpenie skupiny Očovskí bačovia

 

 

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.