IWAYDAY 2016 v novom plášti

Už v dnešných dňoch pre vás plánuje náš organizačný tím tohoročný IWAYDAY. Začiatkom októbra vás čaká zaujímavý program plný krátkych a pútavých prezentácií na rôzne témy.

IWAYDAY 2016 prinesie nielen trendy v oblasti IT, ale na konkrétnych štúdiách ukáže návštevníkom ako sa dajú veci robiť kvalitne, efektívne a profesionálne.

SPÍKRI NEBUDÚ LEN Z IT

Čakajú vás Case studies (prípadové štúdie u konkrétnych zákazníkov), Cloud špecialisti, prezentácie na tému digitalizácie podniku, bezpečnostné prezentácie, tipy a novinky v oblasti hardvéru a infraštruktúry.

NOVINKY V IWAYDAY

Tento rok sme zvolili stratégiu kratších, a o to dynamickejších a pútavejších prezentácií. Radi by sme vám predstavili konkrétne problémy a ich riešenia podľa požiadaviek našich klientov.

ROK 2016 BUDE EŠTE BOHATŠÍ A ZAUJÍMAVEJŠÍ

  • Zaujímaví spíkri – nielen odborníci z oblasti IT, ale predovšetkým reálni užívatelia systémov a aplikácií.
  • Bohatý sprievodný program.
  • A predovšetkým MY, ktorí sa na vás už teraz veľmi tešíme.

IWAYDAY UŽ ZAČIATKOM OKTÓBRA 2016

Úspešný ročník 2015

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.