IWAYDAY 2016 v novom plášti

Už v dnešných dňoch pre vás plánuje náš organizačný tím tohoročný IWAYDAY. Začiatkom októbra vás čaká zaujímavý program plný krátkych a pútavých prezentácií na rôzne témy.

IWAYDAY 2016 prinesie nielen trendy v oblasti IT, ale na konkrétnych štúdiách ukáže návštevníkom ako sa dajú veci robiť kvalitne, efektívne a profesionálne.

SPÍKRI NEBUDÚ LEN Z IT

Čakajú vás Case studies (prípadové štúdie u konkrétnych zákazníkov), Cloud špecialisti, prezentácie na tému digitalizácie podniku, bezpečnostné prezentácie, tipy a novinky v oblasti hardvéru a infraštruktúry.

NOVINKY V IWAYDAY

Tento rok sme zvolili stratégiu kratších, a o to dynamickejších a pútavejších prezentácií. Radi by sme vám predstavili konkrétne problémy a ich riešenia podľa požiadaviek našich klientov.

ROK 2016 BUDE EŠTE BOHATŠÍ A ZAUJÍMAVEJŠÍ

  • Zaujímaví spíkri – nielen odborníci z oblasti IT, ale predovšetkým reálni užívatelia systémov a aplikácií.
  • Bohatý sprievodný program.
  • A predovšetkým MY, ktorí sa na vás už teraz veľmi tešíme.

IWAYDAY UŽ ZAČIATKOM OKTÓBRA 2016

Úspešný ročník 2015

Ďalšie blogy

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

card img
Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

25.06.2018

card img
WebJET novinky 5/2018

WebJET v novej verzii 8.4 prináša nové aplikácie Formulár ľahko, GDPR, Číselníky a mnoho ďalších vylepšení na backende aj frontende.

25.05.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.