Medzinárodný deň detí & Deň zdravia v InterWay

V nedeľu organizovala spoločnosť InterWay pre všetkých zamestnancov, ich polovičky a všetky detičky akciu k MDD, ktorej súčasťou bol aj Deň zdravia.

Využili sme príjemné rodinné priestory Centra Rafael v Ružinove, kde sa o poobedný program postarali šikovné animátorky. Deti si mali možnosť zasúťažiť, zúčastniť sa tvorivých dielní, absolvovať maľovanie na tvár a pozrieť si bábkové predstavenie divadla MaKiLe. V rámci Dňa zdravia a v spolupráci s VŠZP si mali možnosť s dospelákmi v stánku Curaprox-u vyskúšať správnu techniku čistenia zubov a medzizubných priestoroch. Dospeláci si mohli dať zmerať na profesionálnom analyzátore svoju váhu, % telesného tuku, svalového tkaniva, zistiť BMI index a dozvedieť sa zopár tipov na dodržiavanie správnej životosprávy.

Ďakujeme za možnosť stráviť krásne popoludnie s našimi kolegami a ich rodinami a ďakujeme aj Všeobecnej zdravotnej poisťovni za cenné rady o zdraví.

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.