100 rokov československého spojovacieho vojska

Od založenia československého spojovacieho vojska ubehlo už 100 rokov.

Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československého spojovacieho vojska,  AFCEA Slovakia v spolupráci s Generálnym štábom OS SR a Veľvyslanectvom Slovenskej republiky pripravila oslavu tejto výnimočnej udalosti. Dňa 8. novembra 2017 sa v Prahe na pôde Veľvyslanectva Slovenskej republiky stretli významný predstavitelia slovenskej a českej scény.  Môžeme hrdo vyhlásiť, že spoločnosť InterWay, v zastúpení našich kolegov - Richarda Webera a Romana Kytku bola pri tom. Súčasťou večera bolo aj udeľovanie pamätných plakiet a my sa veľmi tešíme, že ňou bol ocenený aj náš Bussines development director Richard Weber, ktorý si ju prevzal od náčelníka štábu pre podporu operácií GŠ OS SR za účasti  Veľvyslanca Slovenskej republiky a zástupcu náčelníka generálneho štábu Českej republiky.

 

Sme radi, že naša spoločnosť patrila medzi pozvaných a dostala túto významnú, pamätnú plaketu. Ďakujeme.

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.