100 rokov československého spojovacieho vojska

Od založenia československého spojovacieho vojska ubehlo už 100 rokov.

Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československého spojovacieho vojska,  AFCEA Slovakia v spolupráci s Generálnym štábom OS SR a Veľvyslanectvom Slovenskej republiky pripravila oslavu tejto výnimočnej udalosti. Dňa 8. novembra 2017 sa v Prahe na pôde Veľvyslanectva Slovenskej republiky stretli významný predstavitelia slovenskej a českej scény.  Môžeme hrdo vyhlásiť, že spoločnosť InterWay, v zastúpení našich kolegov - Richarda Webera a Romana Kytku bola pri tom. Súčasťou večera bolo aj udeľovanie pamätných plakiet a my sa veľmi tešíme, že ňou bol ocenený aj náš Bussines development director Richard Weber, ktorý si ju prevzal od náčelníka štábu pre podporu operácií GŠ OS SR za účasti  Veľvyslanca Slovenskej republiky a zástupcu náčelníka generálneho štábu Českej republiky.

 

Sme radi, že naša spoločnosť patrila medzi pozvaných a dostala túto významnú, pamätnú plaketu. Ďakujeme.

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.