INTERWAY FAMILY DAY

Už tradične, ako každý rok, sme spoločne s našimi zamestnancami oslávili sviatok všetkých detí a zažili deň plný zábavy.

Počas druhej júnovej nedele sa konal Family Day pre zamestnancov spoločnosti a ich rodiny. Spoločne sme sa vybrali do detského centra HOJDANA, kde sa malí aj veľkí „Interwejáci“ ocitili na Lúčnej párty. Počasie nám doprialo krásne slnečné lúče a tak sa deti našich zamestnancov mohli naplno venovať rôznym súťažiam, športovým disciplínam a podobným aktivitám. Vyskúšali si, ako jednoducho môžu potešiť mamičku výrobou čelenky na kurze šikovných rúk a aké zábavné je napiecť medovníčky, ktoré si dokonca v krabičkách, mohli odniesť domov. Spoznali a videli aj zvieratká, ktoré si dokonca mohli aj pohladiť.

 

Family day je príjemnou voľnočasovou aktivitou, v rámci ktorej sa rodiny našich zamestnancov zblížia, lepšie spoznajú a utužia vzájomné vzťahy. Dokonca si môžu odniesť aj zaujímavý tip na recept koláčika, ktorý každý zo zúčastnených vždy prinesie ako náhradu za vstupenku.

Sme radi, že si FAMILY DAY všetci poriadne užili, a že sme dokázali vyčariť úsmev na tvárach našich detí. 

 

Ďalšie blogy

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

card img
Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

25.06.2018

card img
WebJET novinky 5/2018

WebJET v novej verzii 8.4 prináša nové aplikácie Formulár ľahko, GDPR, Číselníky a mnoho ďalších vylepšení na backende aj frontende.

25.05.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.