INTERWAY FAMILY DAY

Už tradične, ako každý rok, sme spoločne s našimi zamestnancami oslávili sviatok všetkých detí a zažili deň plný zábavy.

Počas druhej júnovej nedele sa konal Family Day pre zamestnancov spoločnosti a ich rodiny. Spoločne sme sa vybrali do detského centra HOJDANA, kde sa malí aj veľkí „Interwejáci“ ocitili na Lúčnej párty. Počasie nám doprialo krásne slnečné lúče a tak sa deti našich zamestnancov mohli naplno venovať rôznym súťažiam, športovým disciplínam a podobným aktivitám. Vyskúšali si, ako jednoducho môžu potešiť mamičku výrobou čelenky na kurze šikovných rúk a aké zábavné je napiecť medovníčky, ktoré si dokonca v krabičkách, mohli odniesť domov. Spoznali a videli aj zvieratká, ktoré si dokonca mohli aj pohladiť.

 

Family day je príjemnou voľnočasovou aktivitou, v rámci ktorej sa rodiny našich zamestnancov zblížia, lepšie spoznajú a utužia vzájomné vzťahy. Dokonca si môžu odniesť aj zaujímavý tip na recept koláčika, ktorý každý zo zúčastnených vždy prinesie ako náhradu za vstupenku.

Sme radi, že si FAMILY DAY všetci poriadne užili, a že sme dokázali vyčariť úsmev na tvárach našich detí. 

 

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.