Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

Tento rok nás privítalo príjemné prostredie slovenskej ľudovej architektúry - dedinka Čičmany. Aj vďaka históriou nabitému okoliu sme sa vžili do tematiky teambuildingu, ktorou bol "Návrat ku koreňom". Náš teambuilding po príchode na toto čarovné miesto mohol začať.

 

Letný teambuilding sme otvorili zahájením IW FUN olympiády, v rámci ktorej sme si spoločne, v štyroch tímoch, zasúťažili v rôznych zaujímavých, športovo - nešportových disciplínach. Aj takouto hravou formou sme si navzájom budovali dôveru a priateľstvo, ktoré sú v našej práci nevyhnutnou súčasťou. Večer sme naplnili brušká vďaka príjemnej grilovačke, popri ktorej sme s kolegami mohli podebatovať aj o iných veciach, ako len klasicky pracovných témach.

Druhý deň sme sa preniesli do časov minulých, na tradičnú čičmanskú zabíjačku. Vyskúšali sme si, aké to je pracovať rukami na príprave pokrmov z mladého prasiatka a svoju zručnosť sme si dokázali napríklad aj pri aktivitách ako je plieskanie bičom, či hod vidlami do sena. Víťaz týchto sedliackych aktivít sa stal najlepším vidlákom InterWay široko ďaleko.   

Význam spoločných teambuildingových aktivít v dnešných dňoch je naozaj veľký. Najmä vďaka spoločným chvíľam sa takto firmám darí utužovať kolektív, zlepšovať vzťahy na pracovisku a v neposlednom rade, budovať priateľstvá. U nás v InterWay, kladieme na zamestnancov veľký dôraz. Chceme, aby sa cítili príjemne a uvoľnene, čo sa následne odráža na ich pracovnom výkone. Ak máte chuť pracovať pre spoločnosť s takýmito výhodami, spoločnými akciami a hlavne v kruhu kolegov-priateľov, neváhajte kliknúť na naše aktuálne voľné pozície. Tešíme sa na Vás už na ďalšom spoločnom výjazde.

 

Facebook Instagram LinkedIn

 

 

 

© 2022 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Nastaviť cookies
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.