Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

Tento rok nás privítalo príjemné prostredie slovenskej ľudovej architektúry - dedinka Čičmany. Aj vďaka históriou nabitému okoliu sme sa vžili do tematiky teambuildingu, ktorou bol "Návrat ku koreňom". Náš teambuilding po príchode na toto čarovné miesto mohol začať.

 

Letný teambuilding sme otvorili zahájením IW FUN olympiády, v rámci ktorej sme si spoločne, v štyroch tímoch, zasúťažili v rôznych zaujímavých, športovo - nešportových disciplínach. Aj takouto hravou formou sme si navzájom budovali dôveru a priateľstvo, ktoré sú v našej práci nevyhnutnou súčasťou. Večer sme naplnili brušká vďaka príjemnej grilovačke, popri ktorej sme s kolegami mohli podebatovať aj o iných veciach, ako len klasicky pracovných témach.

Druhý deň sme sa preniesli do časov minulých, na tradičnú čičmanskú zabíjačku. Vyskúšali sme si, aké to je pracovať rukami na príprave pokrmov z mladého prasiatka a svoju zručnosť sme si dokázali napríklad aj pri aktivitách ako je plieskanie bičom, či hod vidlami do sena. Víťaz týchto sedliackych aktivít sa stal najlepším vidlákom InterWay široko ďaleko.   

Význam spoločných teambuildingových aktivít v dnešných dňoch je naozaj veľký. Najmä vďaka spoločným chvíľam sa takto firmám darí utužovať kolektív, zlepšovať vzťahy na pracovisku a v neposlednom rade, budovať priateľstvá. U nás v InterWay, kladieme na zamestnancov veľký dôraz. Chceme, aby sa cítili príjemne a uvoľnene, čo sa následne odráža na ich pracovnom výkone. Ak máte chuť pracovať pre spoločnosť s takýmito výhodami, spoločnými akciami a hlavne v kruhu kolegov-priateľov, neváhajte kliknúť na naše aktuálne voľné pozície. Tešíme sa na Vás už na ďalšom spoločnom výjazde.

 

Facebook Instagram LinkedIn

 

 

 

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.