Teambuilding - Návrat ku koreňom

Prichádzajúce leto značí nielen voľnejšie dovolenkové obdobie a dlhé letné večery, ale u nás v InterWay je to aj zvesťou blížiaceho sa letného teambuildingu. Počas troch dní si spoločne oddýchneme od emailov, oblekov, vyzváňajúcich telefónov a pohrúžime sa do príjemnej, pohodovej atmosféry.

Tento rok nás privítalo príjemné prostredie slovenskej ľudovej architektúry - dedinka Čičmany. Aj vďaka históriou nabitému okoliu sme sa vžili do tematiky teambuildingu, ktorou bol "Návrat ku koreňom". Náš teambuilding po príchode na toto čarovné miesto mohol začať.

 

Letný teambuilding sme otvorili zahájením IW FUN olympiády, v rámci ktorej sme si spoločne, v štyroch tímoch, zasúťažili v rôznych zaujímavých, športovo - nešportových disciplínach. Aj takouto hravou formou sme si navzájom budovali dôveru a priateľstvo, ktoré sú v našej práci nevyhnutnou súčasťou. Večer sme naplnili brušká vďaka príjemnej grilovačke, popri ktorej sme s kolegami mohli podebatovať aj o iných veciach, ako len klasicky pracovných témach.

Druhý deň sme sa preniesli do časov minulých, na tradičnú čičmanskú zabíjačku. Vyskúšali sme si, aké to je pracovať rukami na príprave pokrmov z mladého prasiatka a svoju zručnosť sme si dokázali napríklad aj pri aktivitách ako je plieskanie bičom, či hod vidlami do sena. Víťaz týchto sedliackych aktivít sa stal najlepším vidlákom InterWay široko ďaleko.   

Význam spoločných teambuildingových aktivít v dnešných dňoch je naozaj veľký. Najmä vďaka spoločným chvíľam sa takto firmám darí utužovať kolektív, zlepšovať vzťahy na pracovisku a v neposlednom rade, budovať priateľstvá. U nás v InterWay, kladieme na zamestnancov veľký dôraz. Chceme, aby sa cítili príjemne a uvoľnene, čo sa následne odráža na ich pracovnom výkone. Ak máte chuť pracovať pre spoločnosť s takýmito výhodami, spoločnými akciami a hlavne v kruhu kolegov-priateľov, neváhajte kliknúť na naše aktuálne voľné pozície. Tešíme sa na Vás už na ďalšom spoločnom výjazde.

 

Facebook Instagram LinkedIn

 

 

 

Ďalšie blogy

card img
InterWay a podpora učebnice Internet vecí (IoT)

Záleží nám na kvalitnom vzdelaní budúcich generácií a preto podporujeme školstvo a s ním spojenú tvorbu nových vzdelávacích materiálov.

18.10.2021

card img
Cloudové služby - líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Zohnať kvalitných ľudí alebo len juniorov v IT je v súčasnosti veľký problém, hovorí náš IT Security špecialista, Pavol Adamek.

01.10.2021

card img
InterWay ako generálny partner ocenenia Vedec roka 2020

29. júna 2021 sme sa ako generálny partner zúčastnili odovzdávania cien na významnom podujatí Vedec roka 2020 SR.

24.08.2021

card img
Komunitný cloud v prostredí štátneho IT

Ak si kladiete otázku, čo je to komunitný cloud, odpovede nájdete v tomto článku a dozviete sa okrem toho aj aké sú vhodné prípady jeho použitia, v čom spočívajú jeho výhody, pred akými výzvami stojí a čo je potrebné zvážiť pred prijatím konceptu komunitného cloudu.

16.06.2021

card img
Bezpečnosť & kybernetické hrozby v roku 2021

Vedeli ste, že s príchodom pandémie Covid-19 sa digitálna transformácia urýchlila odhadom až o 7 rokov? S masívnym prechodom do online režimu vzniklo aj niekoľko nových kybernetických hrozieb, ktorým sme doposiaľ nečelili. Respektíve, ak sa s nimi už ľudstvo už aj stretlo, tak nie v takom množstve, ako v súčasnosti.

23.05.2021

card img
Cloud, dátové centrá a pandémia COVID-19

Druhá vlna cloudu presviedča aj najvernejších fanúšikov vlastných serverovní.

18.05.2021

© 2021 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.