Trampbuilding - Splav Hrona

V strede mesiaca jún sa väčšina zamestnancov našej spoločnosti vybrala na letný TEAMBUILDING - Splav Hrona.

Prvé teplé lúče sme sa rozhodli využiť na utužovanie vzťahov a budovanie tímu. Tentokrát sme zvolili adrenalínovejší teambuilding, v rámci ktorého sme splavovali rieku Hron. Naši zamestnanci v sebe objavili vodáckeho ducha, nebojácne sa spoločne plavili a úspešne (aj keď niektorí aj kompletne mokrí) prešli cieľovou rovinkou.

 

V rámci splavu sme vybrali menej náročnú, no na prírodu krásnu, trasu:

  • 1.Deň: Lovča – Revištské Podzámčie 14km
  • 2.Deň: Revištské Podzámčie – Nová Baňa 17km

Splav je výborným tipom na teambuildingový program, dokáže medzi zamestnancami vybudovať lepšie vzťahy, pritiahnuť ich do prírody a ešte popritom všetkom, aj zapojiť svaly pri pádlovaní J.

 

 

Ďalšie blogy

card img
Rýchle webové stránky s AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages) od Google cieli na zrýchlenie responzívnych webov.

07.06.2019

card img
InterWay na Festivale Letectva

Letecké dni sa po niekoľkých rokoch opäť vracajú na letisko do Piešťan. V dňoch 4.-5. mája na Festivale letectva vzdáme hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, nakoľko v tom čase uplynie 100 rokov od jeho tragického úmrtia.

25.04.2019

card img
JAVA: Platiť či neplatiť?

V poslednej dobe sme zaznamenali u našich zákazníkov ako aj všeobecne vo svete rôznorodé reakcie o tom, “čo vraj zas Oracle spáchal na JAVE“. Tie sa pohybovali na hysterickej škále od stavov: “Reimplementujeme naše riešenia nad inou platformou“, cez zlatú strednú cestu (pragmatický prístup), až pod druhý extrém: “Vezmeme si úver na zalincencovanie nášho X-sto uzlového prostredia“.

18.03.2019

card img
WebJET novinky 12/2018

Nová verzia WebJET 8.5 zlepšuje používateľské rozhranie, prináša skupiny šablón a zlepšuje bezpečnosť.

28.11.2018

card img
InterWay na ITAPA 2018

Máme za sebou úspešné, veľmi významné podujatie v oblasti IT - ITAPA 2018. Aj tento rok sa spoločnosť InterWay zapojila a opätovne tento IT kongres podporila ako Strieborný partner. Celý kongres sa konal v dňoch 13.-14.novembra v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.

23.11.2018

card img
IwayDay 2018

IwayDay v znamení revolúcie. Zmeny nás sprevádzajú na každom rohu, my v IW nespíme a prispôsobujeme sa im. Aj preto sme tohtoročný, už šiesty ročník IwayDay, niesli v duchu InterWay 4.0.

17.10.2018

© 2019 InterWay, a. s. Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov
Tieto stránky generuje redakčný systém WebJET.